Xhensila Myrtezaj dhe Egli Tako

Gazeta Shqiptare - - Reforma -

Këngëtarja dhe partnerja e Olsi Bylykut kanë një ngjashmëri të madhe mes njëratjetr­ës. Dy vajzat tashmë janë mikesha dhe shpesh postojnë dhe foto së bashku. Shpesh këtë ngjashmëri ia vënë në dukje edhe fansat.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.