Xhemi Shehu dhe Ira Seferi

Gazeta Shqiptare - - Reforma -

Moderatorj­a Xhemi Shehu dhe bashkëshor­tja e Gaz Pajës, Ira Seferi, i habitën fansat pak kohë më parë kur postuan një foto së bashku. Fansat pyesni dy bukuroshet mos ishin motra, pasi ngjajnë shumë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.