ALBA HOXHA i jep fund historisë me ALBI NAKON

Sherri mes partnerëve dhe ndërhyrja e familjes

Gazeta Shqiptare - - Reforma -

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë një ndër çiftet që nuk e pranuar kurrë publikisht historinë e tyre të dashurisë. Prej më se 4 vitesh, dyshja ka pasur një raport me ulje- ngritjet e veta, por duket se gjithmonë e kanë gjetur një rrugë për të qenë së bashku. Të pyetur nga mediat, ata nuk e kanë të saj. Por duket se kësaj historie i ka ardhur fundi. Pas gati 4 vitesh lidhjeje, Albi dhe balerina janë ndarë përfundimi­sht nga njëri- tjetri. Çifti që shpeshherë ishte bërë gati edhe për ta zyrtarizua­r këtë lidhje, këtë herë duket se e kanë mbyllur raportin njëherë e mirë. Bëhet me dije se shkak për këtë problemati­ka të mëdha. Tashmë të dy vijojnë të punojnë në të njëjtin vend, por duket se rrugët e tyre janë ndarë njëherë e mirë. Alba vijon punët si koreografe e "Stop", por edhe në minutazhin e saj te moti. Nga ana tjetër Albi, i cili këtë herë i jep fund një tjetër historie dashurie me një balerinë, rikthehet në krye

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.