Gazeta Shqiptare : 2020-05-23

Reforma : 18 : 18

Reforma

18 - SPECIALE E shtunë Maj 23 2020 Lidhja flet për lidhjen me motrën e Loredanës, por zbulon edhe marrëdhëni­et e ndërlikuar­a me të GENT FATALI Gent Fatali tashmë prej kohësh është në një lidhje me motrën e reperes së njohur Loredana, Rozafën. Lajmin e ka bërë me dije vetë ai përmes fotove të postuara në rrjetet sociale. I ftuar në emisionin "Ftesë në 5", ai e pranoi publikisht lidhjen, e teksa moderatorj­a e ka pyetur rreth marrëdhëni­es që ka me kunatën e tij, një përgjigje e ftohtë ka ardhur nga këngëtari, duke nënkuptuar se nuk shkojnë dhe aq mirë. "Mos pyet këtu. Këtu s'flasim", tha Genti. PRINTED AND DISTRIBUTE­D BY PRESSREADE­R PressReade­r. com + 1 604 278 4604 ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY COPYRIGHT AND PROTECTED BY APPLICABLE LAW

© PressReader. All rights reserved.