Si mund të komunikoni me ne?

Intervista - - POSTA -

Përshëndetje, quhem Meri dhe jetoj në Durrës, jam beqar, 38 vjeç, dua të lidh miqësi me goca serioze mbi 28 vjeç. Ky është numri im i telefonit:00393489518158. Nuk dua femra të martuara.

Përshëndetje jam Titi nga Durrësi 40 vjeç, për momentin jetoj në Itali dhe jam në kërkim të një miqësie te sinqert. Ofroj respekt të veçantë për ato femra që jan serioze dhe familjare, qofshin intelektuale apo të thjeshta. Për 00393895795953. Pres vetëm sms.

Përshëndetje, jam Kledi 37 vjeç me banim në Itali. Jam djal simpatik dhe me universitet të mbaruar në Itali. Ketu kam punet e mia private të profesionit tim. Me anë të kësaj sms do doja të njihesha me një gocë serioze dhe simpatike për të patur një të ardhme me prespektiva në çdo drejtim. Ky është numri im i telefonit për femrat që e gjejn veten në këtë sms OO393472759095. Faleminderit.

Përshëndetje, jam Eli 38 vjeç nga Tirana, dua të lidh miqësi me femra serioze nga Durrësi ose Tirana. Nëse ndonjëra e vlerëson mesazhin tim të më marr në numerin e celularit. Nuk dua femra të martuara e me fëmijë. 00393489518158. Njoftime nga Gjermania Përshëndetje, i përgjigjem vajzës 24 vjeçare në Gjermani sepse edhe unë jetoj në Gjermani. Ky është numri im i telefonit. 004915774184167. Ju mirëpres.

Përshëndetje, i drejtohem vajzës 24 vjeçare që kishte një jetë të vështirë ekonomike. Unë jam Kosovar dhe jetoj në Gjermani. Ky është numri im +4915774184167

Searching a nice intelligent creative Woman, between 25-45 years old. I’m Rainer from Germany 00491736590562 Njoftime nga Anglia Jam Lorenci 25 vjeç nga Fieri, jetoj në Londër prej 6 vitesh dhe për momentin ndodhem në Shqipëri me pushime dhe kisha dëshirë që të njihesha me ndonjë gocë të mirë dhe të sinqertë për lidhje serioze. Kush nga gocat është e interesuar të më kontaktoj. Mosha e tyre të jetë rreth 24 vjeç. Numri im është 0696593329

Jam Nevi 47 vjeç nga Tirana por prej vitesh jam me banim në Londër. Jam me dokumenta dhe punë të rregullt. Jam pa vese dhe me orientim familjar, dëshiroj të njihem me një vajzë mbi 37 vjeç. Dua që ajo të jetë serioze, e edukuar dhe që dëshiron të krijoj familje. Njoftime nga Irlanda Përshëndetje, më quajn Arben, jam 40 vjeç dhe dëshiroj të njoh dikë për lidhje serioze të jetë 30 deri në 38 vjeç, të jetë serioze dhe e thieshtë. Të interesuarat të kontaktojn në adresën time të emailit ose të telefonit [email protected] 00353874610759 Njoftime nga Suedia Jam një djalë nga Suedia, probleme ekonomike nuk kam, kërkoj një bashkëjetesë me një femër. Jam 31 vjeç, me shtëpi e gjithë të mirat. Ju që e lexoni këtë njoftim më shkruani në email [email protected] Njoftime nga Turqia Përshëndetje, jam Leonardi nga Korça, kërkoj një vajzë për të krijuar familje. Kush mendon si unë dhe është e interesuar të më telefonojë në numrin tim 00905378768923 ose të më dërgojë sms. Faleminderit.

Njoftime nga Maqedonia

Përshëndetje, unë jam një djalë 38 vjeçar nga Shkupi, dua të njihem me një vajzë deri në moshën 35 vjeç që i përket fesë ortodokse. E dua vetëm për lidhje serioze. Ju faleminderit për mirëkuptimin. Numri im i kontaktit është: 0038975253747 Njoftime nga Kosova Përshëndetje, jam një djalë nga Kosova 29 vjeç, dua të njihem me një vajzë për qëllime serioze. Ky është numri im viber +37744891046 Njoftime nga Zvicra Përshëndetje, kërkoj një vajzë për lidhje martesore dhe jam nga Kosova, për momentin jetoj në Zvicër. Ky është numri i telefonit 0041 796122247 Njoftime nga Usa Përshëndetje, Jam Tani nga Usa dhe i drejtohem Kleas nëse është e interesuar të njihemi bashkë, unë jam njeri serioz dhe i rregullt. Nëse ke dëshirë më shkruaj - mail.com ose më telefono 001-727-748-3923.

Përshëndetje, jam një djalë që jetoj në Neë York, kam nevojë të njihem me një vajzë deri në moshën 30 vjeçare.

Përshëndetje, jam një djalë i gjatë 1.83, 36 vjeç, jam me shtetësi amerikane, jetoj në Neë York, kam shumë dëshirë të njihem me një vajzë serioze dhe të bukur për lidhje serioze martesore. Kush ka dëshirë të më shkruaj sms në këtë numër celulari. 0019293394786. Numri është edhe me viber. Faleminderit.

Përshëndetje Xhesi, jam Lidi 52 vjeç me banim të përhershëm jashtë shtetit dhe kërkoj bashkëjetesë. Për më tepër lë numrin tim të telefonit. 015259291659 Njoftime nga Belgjika Përshëndetje, jam një zotëri me banim në Belgjikë dhe jam i interesuar për lidhje serioze, vajza të jetë nga mosha 35-45 vjeç. E interesuara të më shkruaj në adresën time të emailit [email protected] yahoo.com

Përshëndetje, lë numrin për Klementinën 0032484464239

Përshëndetje dua të lë numrin tim për Zhustinën. 0032466075206. Faleminderit. Njoftime nga Kanadaja Përshëndetje, jetoj në Kanada dhe dua një lidhje serioze. Ky është numri im i telefonit. 4168251859 riencën time, me çfarë jam marrë - min. Olgert

Cila është kërkesa që i keni bërë babagjyshit këtë vit?

I kam shkruar një letër duke i thënë: I dashur babagjysh! Ti njëherë në vit kalon në jetën tonë dhe ikën shumë shpejt pa lënë gjurmë dhe harron që njerëzit kanë nevojë për ty port y s’ta ndjen fare për to. Nejse, për të mos u zgjatur shumë dhe të dal direct në temë dua të them se unë tani jam një vajzë e rritur dhe familja nuk mund të më bëjë më dhurata se më thotë tani je e zonja vetes, të dashur nuk kam dhe në punë nuk jam kështu që iphone7 që unë e dëshiroj kaq shumë nuk mundet të ma bëjë asnjë ndaj dhe unë të lutem ty që të më plotësosh ëndrrën time. Ëndrrën e një fëmije që është rritur por jeton akoma në adoleshencë. Faleminderit dhe me respekt Albjana

Kërkesa ime për këtë vit është që të mos ketë shumë njerëz ngatërrestarë, të ketë më pak njerëz hipokritë, të gënjejnë më pak njerëzit (se mos gënjejnë është e pamundur) dhe gjithkush të shohi punën e vet. Kristjana

Nëse do të kishe ngelur shtatzanë dhe ke 3 të dashur njëkohësisht çdo bëje për ta kuptuar i kujt është fëmija pa e kuptuar asnjëri?

Përderisa kam 3 të dashur nuk do më interesonte se i kujt është fëmija, kush të donte ta mbante. Ardit

Do i mbaja të tre “baballarët” për të më ndihmuar në një rritje luksoze të fëmijës. (hahahaha) Kristi

Shumë e thellë kjo pyetje, nuk mundem ti japë dot përgjigje. Kei

Një pyetje shumë e thellë kjo për ne që nuk jemi intelektual dhe nuk e kemi idenë se si funksionon mjekësia. Mirsad

Atë që do doja më shumë do i thoja fëmija është i joti dhe pasi unë të lindja do bëja analizat dhe do e zbuloja fëmijën se i kujt është. Kudrete

Nëse ju thonë se partneri juaj ju tradhëton me dikë tjetër do i besoni thashethemeve, partnerit tuaj apo do e vërtetonit dhe mëpas do arrinit në gjykim?

Askujt nuk i’a ke besën sot, do e vërtetoja dhe më pas do shihja sa të vërteta janë thashethemet. Jani

Thashethemet kur dalin e kanë një bazë se nuk dalin kot. Marjus

Jo çdo fjalë që thuhet është e vërtetë se ka dhe njerëz që duan të të shohin vetëm keq. Antoneta

Mua personalisht nëse do ma thonin këtë gjë nuk do e besoja kurrë, pasi unë kam tipin që po s’ma panë syt e mi nuk më intereson çfarë thuhet lart e posht. Gojët e liga nuk pushojn kurrë, nëse do ma thoshte një pjestar i familjes time atëherë po, do e vërtetoja pastaj do veproja. Anja

Është e pallogjikshme të besosh kur nuk ke baza, nëse do kisha, sigurisht që do i besoja. Tomi

Unë do e vërtetoja dhe më pas do arrija në gjykim. gjëlli

Populli thotë “ku ka zë, nuk është pa gjë”. Do ta vërtetoja dhe pastaj do veproja. Albi

Me të thënat e botës më përpara ndahesh se sa bashkohesh por po e pë vetë me sytë e tu mund ta falësh por besoj se i njëjti do ngelet.

Nëse do e shihja me sytë e mi normal që nuk do e falja sepse partneres time nuk i lë gjë mangut që të më tradhëtoj. Por nëse ma thonë të tjerë do e vërtetoja njëherë. Agim

Po arriti puna te thashethemet nuk merrem më fare me atë. Një njeri që ër dikë e ka një bazë Olvi

Ën-

Ju ka ngelur diçka peng nga e kaluara për të cilën vuani edhe sot?

Po, më ka ngelur shkolla që nuk pata mundësi ta vazhdoja. Elda

Për shkak të krenarisë time të çmendur kam humbur dikë që e kam dashur shumë. Për këtë pendohem edhe sot. Kristi

Të gjithë e kanë një peng në jetën e tyre, unë vuaj lamtumirën e fundit. Anna

Më ka ngelur peng humbja e jetës së një personi mjaft të dashur për mua. Fatma

Nuk më intereson e kaluara por e tashmja. Joli

E kaluara duhet të ngelet aty ku e ka vendin. Klajdi

Gjithmonë mundohem të eci përpara në jetë dhe nuk e kthej kokën pas, nuk më intereson e kaluara por më intereson ku unë jam sot. Krista

Si do ishte një ditë e juaja pa internet?

Do çmendesha pa internet, interneti luan një rol kryesor në jetën time dhe pa të nuk bëj dot. Elona

Nuk jam e varur nga interneti kështu që se kam fare problem edhe të rri pa të. Artemisa Si çdo ditë tjetër. Blerta Njerëzit janë bërë të varur sot ndaj internetit dhe shumica nuk munden dot të rrijnë. Albion

Ku ka njeri që rri dot pa internet në ditët e sotme. Marjana

Do ishte dita më e qetë që do kaloja ndonjëherë. Jona

Nuk mundem të rri dot pa të dhe nuk mund ta imagjinoj dot të rri. Erjola

Që kur ka dalë internet kanë shkalluar edhe njerëzit. Ka humbur respekti, diskutimi, daljet nëpër vënde të ndryshme me shoqërinë, sot dalim dhe vetëm rrim në telefon, pijm një kafe e ikim. Çfarë shoqërie është kjo, çfarë të mire na sjell ky internet ne? Që kemi humbur shumë gjëra në jetën tonë? Do ishte bukur nëse sdo kisha internet. Franci

internetit, e përdor vetëm për punë. Eva

Do ishte dita më e bukur e jetës sime. Mixalis

Do ishte një ditë e gjallë dhe me emocion. Anja

• Me mesazhe sms ne numrin celular 0693430733 ne cdo ore te dites dhe te nates.

• Me leter ne adresen: Rruga «Qemal Stafa» Nr.331, Tirane, Shqiperi. • Me e-mail [email protected] • Ata qe deshirojne t’i botojne letrat e tyre me perparesi, duhet te bejne nje pagese prej 500 lekesh. Pagesat mund te behen prane zyrave te PTT me adresen e gazetes, ose degeve te bankave ne numrin e llogarise 3372 BKT 1 Tirane. Ne Greqi pagesa prej 4 Eurosh duhet bere ne ne te gjitha agjencite e bankes Alpha Bank ne cdo qytet apo lokalitet te Greqise, me numer llogarie 112-002101298758. Mos harroni qe nje kopje te mandatarketimit te parave ta dergoni bashke me kerkesen...

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.