Këtë vit L’OCCITANE gjallëron shpirtin fëmijëror të secilit prej nesh

Living - - LIVING MODE -

Babagjyshi i Vitit të Ri ekziston, vetëm se nuk është ai që mendoni ju. Me siguri keni menduar se është një burrë i vjetër babaxhan, me mjekër të bardhë e që ju sjell dhurata vetëm një herë në vit, por jo! Babagjyshi i vërtetë ju sjell dhurata çdo ditë të vitit: një rreze dielli, sythat e parë të pranverës, madje edhe ajrin që thithim. Babagjyshi i vërtetë nuk jeton në Polin e Veriut dhe nuk hyn nga oxhaku, ai është kudo rreth nesh. Natyra është Babagjyshi i vërtetë, që na ka befasuar dhe frymëzuar përherë!

-Për të prodhuar vetëm një litër ujë floral, nevojiten mbi 7 000 lule qershie të mbledhura në Lubéron. Për festa të paharruesh­me, visheni pemën tuaj me ëmbëlsinë dhe ngrohtësin­ë e luleve të qershisë! Cherry Blossom Shower Gel Cherry Blossom Shimmering Body Milk Cherry Blossom Hand Cream Çmimi: 2000 lekë

Këtë periudhë festash, me produktet ushqyese dhe të lehta Shea Butter nuk do të dhuroni vetëm përkujdesj­e për lëkurën. L’OCCITANE mbështet tregtinë e barabartë me mbi 10 000 gra kultivuese të gjalpit Shea në Burkina Faso, Afrikë. Një yll festiv që do të ndriçojë pemën tuaj dhe do të ushqejë lëkurën si asgjë tjetër. Shea Ultra Rich Body Cream 25% Shea Milk Extra-Gentle Soap Shea Hand Cream 20% Çmimi: 2000 lekë

Almond Shower Oil Almond Delicous Hands Shea Hand Cream 20% Shea Shower Oil Çmimi: 1500 lekë

Treshja e kremrave që nuk mund të mungojë në shportat tuaja të dhuratave është një përzgjedhj­e ngjyrash dhe aromash të parezistue­shme, të cilat i bëjnë duart tuaja të dhurojnë prekje magjike. Honey Harvest Hand Cream Shea Hand Cream 20 % Festive Garden Light Hand Cream Çmimi: 3000 lekë

-Bajamja është pema ikonë në tokat e frytshme të Provansës e këtë vit, ajo zbukuron pemën tuaj festive me këtë glob të mbushur me dashuri dhe butësi! Dhurata ideale për veten dhe të dashurit tuaj, në një udhëtim magjik në jug të Francës. Almond Shwower Oil Almond Milk Concentrat­e Almond Delicious Hand Cream Çmimi: 2000 lekë

Lavander Hand Cream Relaxing Shower Gel Cherry Blossom Shower Gel Cherry Blossom Hand Cream

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.