Menu festive

Living - - LIVING KUZHINË - NGA: ADEOLA RAKIPI FOTOGRAFIA: ARMAND HABAZAJ

BREDHI I AVOKADOS • KURORA KAPREZE • BRUSKETA ME SALCË PANXHARI DHE SALMON • RIZOTO ME PANXHAR TË KUQ, ARRA DHE DJATHË GORGONZOLA • SUPË DETOKS • FILETË VIÇI ME SALCË BORONICASH DHE PERIME NË AVULL • KEK ME ÇOKOLLATË DHE FRUTA • PANETONE GASTRONOMI­KE

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.