Kurora kapreze

Living - - LIVING KUZHINË -

PËRBËRËSIT:

500 g djathë Mozzarella, në toptha të vegjël 500 g domate qershizë 5 degë mente vaj ulliri uthull balsamike

PËRGATITJA:

Vendosim në formë kurore mbi një shtrat me gjethe mente domatet e vogla dhe topthat e djathit. E marinojmë me uthull balsamike, vaj ulliri e kripë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.