CHERRY BLOSSOM BODY MILK

Living - - BUKURI -

I pasuruar me Shea Butter, ky locion e hidraton trupin, duke e lënë lëkurën të butë. Formula e tij e lehtë depërton shpejt në lëkurë duke i ofruar asaj ushqyerje dhe aromë të parezistueshme të luleve dhe frutave të qershisë. I pasuruar me vajin e farërave të rrushit dhe gjalpë kariteje,

L’Occitane Cherry Blossom Body Milk

hidraton dhe zbut lëkurën deri në përsosmëri. Me një cilësi fluide dhe të lehtë që përthithet shpejt nga lëkura, mbështillni trupin tuaj me këtë aromë delikate të lules së qershisë. Një locion hidratues që parfumon dhe zbukuron lëkurën, është zgjedhja ideale për gruan që vlerëson gjërat më të mira në jetë, në mënyrën më të mirë të mundshme.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.