Jini të vëmendshëm ndaj duarve dhe këmbëve

Living - - BUKURI -

Këmbët dhe duart janë më të ekspozuara ndaj rreziqeve klimaterike dhe kanë nevojë për trajtim të veçantë. Përzgjidhni një krem ushqyes, i cili aplikohet në mëngjes dhe në darkë. Për sa i përket duarve, kremin duhet ta aplikoni sa herë që lani duart. Rekomandojmë:

Shea Butter Dry Skin Hand Cream

- 20% gjalpë kariteje i përqendruar në një krem të pasur duarsh për të ushqyer dhe zbutur lëkurën e thatë. Ekstraktet e bajames, mjaltit dhe vajit të kokosit, në bashkëpunim me gjalpin e karitesë krijojnë një kujdes shumë efektiv për duart tuaja. Përthithet lehtësisht nga lëkura pa lënë mbetje dhe ndjesi yndyre. Një krem i domosdoshëm për të gjithë familjen. Në formate të përshtatshme për t’i patur me vete ngado. Përdorimi: Aplikohet një ose dy herë gjatë ditës duke u masazhuar.I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.