Shea Butter Pure 10ml.

Living - - LIVING PROMOCION -

Zgjidhja e përsosur për buzë të dëmtuara nga të ftohtët. I pasuruar me 100 % gjalpë kariteje, ky balsam është ushqyes dhe rigjenerues total për lëkurën e dëmtuar të buzëve. Falë përqendrimit shumë të lartë të gjalpit Shea dhe vitaminës E, ky balsam do të ishte ideal edhe për zonat e acaruara apo shumë të thata në të gjithë trupin dhe fytyrën.

Aplikohet - një sasi e vogël nga gjalpi në të gjitha zonat që i ndjen të thata ose shumë të thata. Mund të aplikohet në buzë, kyçe, bërryla, këmbë, flokë, në rast të pickimit të insekteve, herpeseve, ekzemave etj.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.