Bienvenue Chez, L’Occitane Home Perfume

Living - - LIVING PROMOCION -

Imagjinoni atmosferën mikpritëse që krijohet pas spërkatjes së kësaj arome. Në pak sekonda, do të shkëputeni nga realiteti për një shëtitje të mrekullueshme në Provencë. Një aromë mikpritëse provenciale, me nota freskie, ju çon në shtëpitë e gurta, gjithë dritë dhe gjelbërim, të ngrohta dhe plot dashuri të Provencës franceze. Është aroma ideale për shtëpitë tuaja në çdo stinë; delikate dhe e dashur në çdo çast të ditës. Aplikohet - në çdo moment të ditës që dëshironi të keni një aromë relaksuese ose pas konsumimit të duhanit apo në kuzhinë pas gatimit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.