Blerina Gjylameti i “shpall luftë” bukurosheve të Parlamentit me këtë veshje

Panorama (Albania) - - SUPLEMENT -

Janë disa deputete të Parlamentit të këtij sesioni, të cilat bien në sy për pamjen e tyre të këndshme dhe për këtë arsye, paparazzi ynë nuk i kursen sa herë i sheh. Kemi folur kaq shumë për Reme Lalën dhe pasionin e saj për veshjet, Elisa Spiropali gjithashtu vishet shumë këndshëm, por duke mos hequr dorë nga linja e veshjeve serioze për zyrë. Ndërkohë, edhe pse mungojnë prej disa kohësh në Parlament, të gjithë kujtojmë deputetet e opozitës, të Partisë Demokratike dhe LSI si: Grida Duma, Klajda Gjosha, Izmira Ulqinaku, Jorida Tabaku etj., femra shumë të hijshme dhe që vishen me shije. Por këtë të enjte ka qenë Blerina Gjylameti, e cila me veshjen e saj, ngjitur për trup dhe me shumë klas, ka sfiduar të gjitha koleget e saj. Natyrisht, edhe linjat e bukura e ndihmojnë që t’i japë vlerë çdo rrobe që vesh.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.