Braçe perfeksionist, i rregullon veshjen kolegut

Panorama (Albania) - - SUPLEMENT -

Këtë të enjte, pasi mori përsipër të bëjë opozitën e maxhorancës, edhe pse është pjesë e saj, deputeti Erion Braçe është shfaqur në oborrin e Parlamentit në humor të mirë dhe madje duke i rregulluar veshjen një kolegut të tij.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.