Kush i qëndron pranë Lindita Nikollës

Panorama (Albania) - - PANORAMA PLUS -

Protestat e studentëve, të cilat vijojnë prej tri ditësh tashmë, ua kanë prishur qetësinë Qeverisë, por sidomos ministres së Arsimit, Lindita Nikollës, e cila është në qendër të akuzave. Këtë të hënë, në Parlament ajo shihej e shoqëruar nga deputetja dhe ish- ministrja Mimi Kodheli.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.