Ultimatumi i Bashës: Ndal represionit ndaj studentëve, vendi drejt konfliktit civil

"Kriteri qesharak në tenderin e Unazës së Re, kompania duhet të ketë vinç të tonazhit prej 450 tonësh që të shpallet fituese"

Panorama (Albania) - - POLITIKE - JUXHIN MUSTAFARAJ

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, paralajmëroi Kryeministrin Rama dhe qeverinë e tij të tërhiqen nga represioni që po ushtrojnë ndaj studentëve, pasi po e shtyjnë vendin drejt një konflikti civil.

Banorët e “Astirit” në protestë

Klevis Balliu tek “Astiri”

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.