Panorama (Albania) : 2019-08-03

SUPLEMENT : 19 : 19

SUPLEMENT

plus PANORAMA 19 SUPLEMENT 3 2019 E SHTUNE GUSHT Po pse ndjekësit janë të bindur se ajo pëlqen femrat, ndërkohë që me meshkujt s’është se i ka ecur shumë? Këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila prej pak kohësh është kthyer në tregun e muzikës shqiptare, pas disa tentativav­e për të depërtuar në tregun amerikan, është komentuar më së shumti edhe për jetën private. Sa i takon jetës private, ajo u përfol për disa foto skandaloze të shkrepura gjatë kohës që u fol se kaloi një krizë me të dashurin nga Republika Domenikane, Joze. in gjestet me pullë të kuqe mes tyre në fotot e postuara në rrjetet sociale me Coco Robert, një Dj e njohur, e rezervuar zakonisht për javët e modës në SHBA. Këto foto me Dj dolën pasi Dafina Zeqiri u përfol për ndarjen nga i dashuri Joze, ku si shkak u bë flirti me muzikantin nga Maroku, French Montana, i cili ishte imazhi i klipit të saj “Four Seasons”. Nga ana tjetër, mediat e Kosovës e kanë parë në tjetër këndvështr­im rikthimin e saj nga Amerika. “Dafina Zeqiri u kthye sërish në vendin e tregun muzikor që e bëri me emër. Tentativa e saj për të depërtuar në tregun ndërkombët­ar duket si e dështuar, por këngëtarja ende ka shpresa”, shkruante "Kosovarja" pak kohë më parë. Këngëtarja te të 30- at, duket se përveç thashethem­eve për prirjet seksuale, shton përditë edhe numrin e tatuazheve në trupin e saj. Nisur edhe nga look- u i ri ku shfaqet bionde me flokë të zeruar, ndjekësit janë të bindur se asaj po i shijon të duket si djalë. Në lidhje me formën fizike, ajo deklaroi vetë se ka shumë celulit dhe strija në lëkurë, edhe pse të gjithë mendojnë se ajo është perfekte, nisur nga fotot me filtra. PRINTED AND DISTRIBUTE­D BY PRESSREADE­R PressReade­r. com + 1 604 278 4604 ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY COPYRIGHT AND PROTECTED BY APPLICABLE LAW

© PressReader. All rights reserved.