TAKIMI

Panorama (Albania) - - POLITIKE -

Mbledhjet e Bashës me strukturat e PD- së vijnë pas një takimi kokë me kokë të tij me Monika Kryemadhin për koordinimi­n e aksionit opozitar pas vendimit të Këshillit Europian për hapjen e negociatav­e me Shqipërinë. Sot, kreu i PD- së do të mbledhë kryesinë dhe ish- grupin parlamenta­r.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.