Vrasja në Kavajë, telefoni i viktimës zbulon motivin

Zbulohen sms për para mes Dritan Haxhollit dhe Bledar Toçit

Panorama (Albania) - - AKTUALITET - Bledar Toçi

Sa më shumë thellohen hetimet për vrasjen e ndodhur 20 ditë më parë në shtëpinë e Marsida Qatjas në Kavajë, aq më shumë zbehet motivi i xhelozisë, që u dyshua fillimisht si shkaku i përplasjes me armë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.