Akuza e Çekajt: Po fshihet një grup i njohur kriminal

Fjala në gjyq: Prokuroria ka bërë komplot kundër meje

Panorama (Albania) - - AKTUALITET - BLEONA METUSHI

“Kërkoj të më gjykoni në bazë të provave dhe jo mendimit subjektiv të prokurorit”, e mbylli kështu fjalën e tij para Gjykatës, Arbër Çekaj, i dyshuari kryesor për trafikimin e 613 kilogramëv­e kokainë.

Faksimile e deklarimit të Çekajt para Gjykatës

Arbër Çekaj, gjatë ekstradimi­t

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.