3 VITE

Panorama (Albania) - - POLITIKE -

e 5 muaj burg është dënimi që dha Gjykata Penale e Tiranës për Albert Veliun ( Babalja) dhe 2 vite burg për Fredi Alizotin. Për gazetarin Jetmir Olldashi, Gjykata ka vendosur dënimin e tij me 6 muaj burg, të konvertuar në 100 orë shërbim komuniteti.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.