Pajtim Aga u arrestua me kokainë në 2016- ën

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

Vëllai i shefit të Qarkullimi­t të Dibrës është arrestuar edhe në vitin 2016 nga forcat e Antidrogës, pasi u kap duke transportu­ar një sasi lënde narkotike të llojit kokainë. Në atë kohë, Policia njoftonte se: "Seksioni Kundër Narkotikëv­e në Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, në bazë të informacio­neve të siguruara në rrugë operative, bëri kapjen në flagrancë të një 47vjeçari, me 320 gramë kokainë gjatë një kontrolli në automjetin e tij. Pajtim Aga, banues në Tiranë, u arrestua në Lezhë, pasi gjatë kontrollit të ushtruar në automjetin e tij, iu gjet dhe sekuestrua në cilësinë e provës materiale kokaina e paketuar".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.