POLICIA

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

Një orë pas ngjarjes së rëndë, Policia e Tiranës njoftoi se: "Rreth orës 21: 40, në rrugën ' Njazi Meka', në rrethana ende të paqarta janë plagosur me armë zjarri çifti i bashkëshor­tëve, shtetasit P. L. dhe A. L., të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes. Policia ka shkuar në vendngjarj­e dhe ka ngritur pika kontrolli. Vijon krehja e zonës me qëllim identifiki­min dhe kapjen e autorëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes".

Të plagosurit, Petrit dhe Afërdita Laze

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.