NJOFTIMI I POLICISË

Panorama (Albania) - - AKTUALITET -

"Rreth orës 20.45, në ' Astir', në një rrugicë, në afërsi të një lokali, në rrethana ende të paqarta, është plagosur me armë zjarri shtetasi V. T., rreth 28 vjeç, i cili më pas ka gjetur vdekjen. Menjëherë në vendngjarj­e kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat kanë bërë rrethimin e zonës në një perimetër të gjerë. Janë ngritur pika kontrolli në të gjitha akset rrugore, si dhe vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, grumbullim­in dhe fiksimin e çdo prove që do çojë në zbardhjen e ngjarjes, identifiki­min dhe arrestimin e autorëve", tha mbrëmë Policia në njoftimin paraprak.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.