Armina anulon dasmën me Shkëlzen Berishën. Këngëtarja që hyri mes Jonida Maliqit e aktorit

“PANORAMA PLUS”/ ITALIANET, SHERR PER ALKETA VEJSIUN: ORARIN ME TE MIRE E MERITONTE AJO DHE JO GRUAJA E KRISTIANO RONALDOS

Panorama (Albania) - - FAQE 1 -

ARMINA MEVLANI DHE SHKELZEN BERISHA ( MAJTAS) FAQJA E PARE E “PANORAMA PLUS”

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.