Shpërndani­n kana shkolla, arrestohen

Panorama (Albania) - - POLITIKE -

PESHKOPI – Dy të rinj që dyshohet se shpërndani­n lëndë narkotike të llojit kanabis sativa nëpër shkollat e mesme të Dibrës, janë arrestuar dje nga Policia. Burime nga Komisariat­i i Peshkopisë thanë se kanë arrestuar në flagrancë dy të rin

l k larës dhe Shupenzës. Në momentin që kanë marrë informacio­n se ata kishin dozat e drogës me vete, efektivët kanë

dh d k b tike në doza të vogla, specia istët për Hetimin e Narko tikëve në Drejtorinë Vendor të Policisë Dibër, organizua

ë dh ë di

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.