Panorama (Albania) : 2020-05-23

SUPLEMENT : 18 : 18

SUPLEMENT

plus PANORAMA 18 SUPLEMENT 23 2020 E SHTUNE MARS Kujtojmë se disa muaj më parë, këngëtarja bëri publike lidhjen e dashurisë me biznesmeni­n turk, duke ndarë momente të shumta pranë tij, i cili e pushtoi menjëherë Gentën, pasi jo vetëm e mori në shtëpinë e tij në Zvicër, por e shkëputi totalisht nga muzika. Këngëtarja e gjeti dashurinë në moshën 35- vjeçare, 10 vite pas ndarjes prej ish- it nga Kosova Eli G dhe e dashura regjisore, skena puthjejeje në klipin ku ishte pjesë Ricky Martin e Messi Eli G ( Elsamed Senaj) i “Big Brother 9”, pasi ka bërë bujë me klipin “A din me Bo Twerk”, është bërë pjesë e klipit “Antes Que el Mundo se Acabe”, të sapopublik­uar nga reperi me famë botërore Residente. Eli G dhe partnerja e tij regjisore, Klaudia, janë përzgjedhu­r si çifti shqiptar në skenat e puthjes mes çifteve të famshme nga e gjithë bota, midis të cilëve; Ricky Martin, Leonel Messi, Jessica Alba, Ben Aflex, Ronaldinjo e shumë yje me famë botërore me partnerët e tyre. Eli G dhe partnerja e tij u zgjodhën nga Shqipëria për të dhënë puthjen e tyre, mes shumë puthjeve të çifteve VIP nga e gjithë bota. Bashkë me sekuencën ku shfaqeshin në klip, Klaudia bëri këtë status në rrjetet sociale: "Puthje në të gjitha gjuhët e botës". Ishte ky synimi i këtij videoklipi që sapo ka dalë i reperit Residente. Çiftet janë nga çdo cep i botës, duke shpërndarë dashurinë si "arsyen e fortë të jetës". Residente mori shkas nga pandemia që po kalojmë, duke bërë të ndiejmë frikë sikur fundi i botës po vjen dhe të paktën të vdesim duke puthur dashurinë tonë. “Kur Residente më kërkoi një puthje me Eli G Senaj, direkt si ishim ia dërguam, sepse kur një ndenjë është e vërtetë, s’ka nevojë për kohë. Kështu që, përfaqësua­m pak sekonda Shqipërinë me dashurinë tonë. Kjo është vlera e vërtetë e jetës”, përfundon statusin Klaudia. PRINTED AND DISTRIBUTE­D BY PRESSREADE­R PressReade­r. com + 1 604 278 4604 ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY COPYRIGHT AND PROTECTED BY APPLICABLE LAW

© PressReader. All rights reserved.