Panorama (Albania) : 2020-05-23

ARGETIM : 22 : 22

ARGETIM

22 PANORAMA 22 2020 E PREMTE MAJ HORIZONTAL HORIZONTAL VERTIKAL VERTIKAL KRIPTOSKEM­E Panorama zodiakale FILLESTAR DASHI Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë pozitive. Edhe takimet janë të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit, do të vijë rikuperimi. DEMI Në dashuri do të keni mundësi që të çoni përpara projektet me partnerin. Mundohuni që të shmangni problemet dhe debatet. BINJAKET Dashuria do të jetë mjaft pozitive gjatë gjithë fundjavës, në sajë të ndikimi t të Hënës. Dikush mund të mbajë një premtim që ka dhënë. GAFORRJA Dashuria do të jetë mjaft mirë. Nëse jeni beqar do keni takime të reja. Këshillohe­t që të reflektoni mirë, para se të veproni. E njëjta gërmë i përket të njëjtit numër LUANI PERGJIGJET E FJALEKRYQE­VE TE DJESHME Në dashuri jo çdo gjë do të ecë siç dëshironi. Menaxhoni mirë financat, se keni bërë disa shpenzime. MESATAR VIRGJERESH­A Shmangni debatet në dashuri. Duhet të jeni të qartë në vendimet që do të merrni. Në punë do të ndiheni të kënaqur. PESHORJA Dashuria do të jetë e favorizuar. Shikojini mirë takimet e reja. Në punë do veproni si të doni. AKREPI Në dashuri do keni dëshirë për të bërë shumë gjëra dhe mundësitë nuk do të mungojnë. Ky është momenti i rikuperimi­t. SHIGJETARI Në dashuri duhet të flisni hapur me partnerin. Në punë duhet të bisedoni me kolegët para se të veproni. BRICJAPI Në dashuri do të jetë ditë positive. Në punë është momenti ideal për të rikuperuar dhe përmirësua­r situatën. STAF I Aristir Lumezi, Maringlen Kume; Etleva Delia; Bleona Metushi Alma Mile, Ada Hazizolli; Dorina Azo; Erdi Mara, Fatmir Shehu POLITIKA KRONIKA SUPLEMENTE­T & KULTURA SOCIALE RRETHET EKONOMIA BOTA FOTOGRAF SHPERNDARJ­A Cel: 0682099867, Cel: 0682099858; SEKTORI MARKETINGU­T Tel: 04 2403 207; Cel: 0682054846; UJORI Ermira Shpëtimi, Klotilda Harka; Florenc Stafa; Suela Xhonuzi; Në dashuri do keni komunikim të mirë. Në punë do flisni për projekte, që do sjellin fitime. Vlasov Sulaj; Jakup Dalipi, Roland Karaj Rudin Janku, Eva Ikonomi, Genti Manelli, Erjon Ymeri. Erta Prifti, Enkelejda Gjyla, Arlon Liko PESHQIT DESIGN & LAYOUT Do të keni dëshirë që të jeni të dashuruar, pasi kohët e fundit nuk ju duket kështu. Gjërat do shkojnë mirë me partnerin. KORREKTORE: Për reklama: marketing@ panorama. com. al PRINTED AND DISTRIBUTE­D BY PRESSREADE­R PressReade­r. com + 1 604 278 4604 ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY . ORIGINAL COPY COPYRIGHT AND PROTECTED BY APPLICABLE LAW

© PressReader. All rights reserved.