COVID- 19 i merr jetën mjekut pneumolog dhe një të riu 28 vjeç nga Shkodra

Mjeku Anibal Byberi vuante nga psoriasis e obeziteti. Ndërsa 28- vjeçari me profesion elektricis­t, pa sëmundje të tjera

Panorama (Albania) - - SOCIALE - Flutura Beqo TIRANE

COVID- 19 i ka marrë jetën edhe mjekut pneumolog Anibal Byberi. Prej më shumë se një jave, Byberi trajtohej në kushte shtëpie, por të dielën, për shkak të përkeqësim­it të gjendjes së tij shëndetëso­re, ai është dërguar me urgjencë në spitalin "Shefqet Ndroqi" në kryeqytet.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.