Dëmtimet

Panorama Sport (Albania) - - KOMBËTAR -

Fat i keq për mbrojtësin e Kombëtares. Enea Mihaj, i cili luajti vetëm pesë minuta ndaj Jordanisë, pësoi dëmtim dhe nga sa bëhet me dije, bëhet fjalë për një mungesë që do ta lërë jashtë fushave të lojës për gati dy muaj. Gjatë ditës së djeshme është dëmtuar edhe portieri Alban Hoxha, të cilin trajneri Panuçi e ka zëvendësuar me portierin e Kombëtares U-21, Elhan Kastrati për të plotësuar pankinën. Ndërkohë, prej dëmtimeve mungojnë edhe Veseli dhe Ramadani.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.