Kombëtarja e di si munden izraelitët

Panorama Sport (Albania) - - KOMB ËTA -

Ndeshja e sotme me Izraelin do të jetë e katërta në histori mes Shqipërisë dhe tyre. Në tre të parat, bilanci është pro Shqipërisë dhe sot djemtë e Panuçit do të kërkojnë të vazhdojnë këtë trend. Në tre ndeshje, kuqezinjtë kanë 2 fitore dhe 1 humbje. Dy ndeshje janë zhvilluar në drejtimin e De Biazit ku humbëm 0-3 në "Elbasan Arena" dhe fituam 0-3 në transfertë. Gjithashtu Panuçi e mundi në ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve me golin e Xhakës. 12 nënor 2016

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.