Trajneri Allmuça

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Pas barazimit në miqësoren me Laçin, për "Panorama Sport" trajneri i Dinamos, Igli Allmuça, u shpreh: "Jam i kënaqur nga paraqitja e skuadrës, prodhuam lojë dhe raste, por për fat të keq akoma nuk jemi në lartësinë e duhur dhe nuk kemi pjekurinë për të realizuar. Gjithsesi, ishte një test i mirë dhe real kundër një kundërshtari që dihen vlerat e tij. Kemi shumë punë për të bërë, por kemi vullnetin dhe dëshirën për të ecur përpara".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.