Sherif Kallaku

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Sherif Kallaku ka lënë grumbullimin e Kombëtares U- 21, për shkak të një viroze, por dje mesfushori luajti në pjesën e parë në miqësoren ndaj Erzenit. Kallaku pritet të jetë gati dhe të luajë për herë të parë ndaj ish-ekipit të tij Laçit. Për shkaqe dëmtimi, ish-lojtari i Teutës që në verë kaloi tek Erzeni, Xhonatan Lajthija, nuk mundi të luajë në miqësoren e djeshme. Shijakasit shpresojnë ta rikuperojnë Lajthinë për Vllazninë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.