Mungojnë Rrapa dhe Radoviç

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPORIA SUPERIORE -

Seanca e paradites së djeshme e zhvilluar në fushën e stadiumit "Gjirokastra" në orën 11:00, mbylli për bluzinjtë ditët e përgatitjeve anti-Tirana. Edhe pse të "sakatosur", pasi mbrojtësi Oltion Rrapa mungon për shkak kartonësh, ndërsa mesfushori i krahut, Balsa Radoviç, prej dëmtimit që pësoi në Vlorë, trajneri Mezani mes dilemës së lojtarëve në dispozicion, duket se ka ravijëzuar formacionin me të cilin do të përballet sot me Tiranën.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.