Pa Shehun

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPORIA SUPERIORE -

Që prej ardhjes në krye të Kastriotit, trajneri Nica ka ndryshuar shumë gjëra në skuadër. Edhe sot, tekniku durrsak pritet t’i besojë të njëjtit formacion, por me një ndryshim, pasi Julian Shehu mungon në këtë ndeshje për shkak të plotësimit të numrit të kartonëve. Megjithatë, në mesfushë trajneri ka mjaft alternativa dhe për momentin, më i mundshmi për të zënë vendin e mesfushorit është Herald Marku.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.