Kartonët, pa dy titullarë

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Elseid Hysaj dhe Migjen Basha do të mungojnë në ndeshjen e fundit të Ligës së Kombeve, që do të luhet kundër Skocisë më 17 nëntor në “Loro Boriçi”. Mbrojtësi shkodran dhe mesfushori kosovar plotësuan numrin e kartonëve të verdhë, pasi u ndëshkuan në ndeshjen ndaj Izraelit. Për mesfushorin është dhënë leje për këtë shkak që të jetë me Arisin ditën e hënë dhe të vijë në grumbullim një ditë më vonë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.