HUMBJE

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

radhazi në kampionat për Skënderbeun. Kjo nuk kishte ndodhur gjatë këtij sezoni, teksa një situatë të tillë e gjen vetëm në kampionatin e kaluar, kur korçarët pësonin tri disfata radhazi në muajin maj ndaj Teutës, Luftëtarit

dhe Vllaznisë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.