Gati të marrin portier amerikan

Panorama Sport (Albania) - - AN GLI -

Mançester Siti është gati të transferojë një portier amerikan. Bëhet fjalë për Zak Stefen, i cili është shumë afër marrëveshjes me "qytetarët" për një shifër 6 milionë paund. 23-vjeçari është një portier që luan mjaft mirë me këmbë dhe për këtë fakt ka marrë pëlqimin e të gjithë drejtuesve të Sitit. Megjithatë, mendohet që të shkojë si huazim në një tjetër ekip për të fituar sa më shumë eksperiencë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.