MË I MIRI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Jo për penalltinë që ktheu në gol, pasi nga 11-metërshi mund të shënojë kushdo, por Uilliam Melo dje ishte më i miri në fushë, pasi nga krahu i tij erdhën thuajse të gjitha aksionet e rrezikshme të Kukësit. Një paraqitje mbresëlënëse edhe për mesfushorët Irakli Dzaria dhe Valon Ethemi, me të parin që bllokoi manovrën sulmuese të Skënderbeut dhe të dytin që fitoi 11metërshin e kthyer në gol. Ndërsa, në mbrojtje shkëlqeu kapiteni Shameti.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.