SKUADRA E PLOTË

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Kastrioti u ka dhënë dje dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Tiranën dhe më pas ekipi është grumbulluar në njërin prej hoteleve të qytetit. Një anë pozitive është edhe fakti që tekniku Stavri Nica e ka skuadrën e plotë në këtë përballje të rëndësishme. Krutanët vijnë në kryeqytet me qëllimin për të marrë pikë në sfidën e javës së 16- të kundër bardhebluve.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.