Axhenda

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Skënderbeu vijon grumbullimin në Durrës dhe prej ditës së sotme do t’u rikthehet përgatitjeve me ngarkesa. Në program janë dy seanca, të cilat do të përqendrohen në planin tekniko-taktik dhe atë fizik. Sakaq, pas barazimit me Tiranën dhe fitores me Bylisin, tashmë skuadra e drejtuar prej Orges Shehit do të masë forcat me Teutën e vendit të tretë. Miqësorja është programuar më 18 janar, pra të premten.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.