XHEMAILI

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Duke parë defiçencën në krahun e majtë të mbrojtjes, trajneritArmando Cungu i nevojitej dhe një mbrojtës i majtë alternativ. Para pak ditësh u përfol për një afrim të mbrojtësit të ri, Faton Xhemaili, i cili është dhe pjesë e Kombëtares Shpresa, por tashmë duket se ky transferim ka gjasa të mos kryhet. Shkak duket se është bërë klubi i lojtarit. Plus dhe letrat, të cilat klubi i Radnik Surdulica nuk ia ka dhënë.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.