Kosta do një bluzë titullari

Panorama Sport (Albania) - - IT ALI -

Duglas Kosta bëri një ndeshje fantastike kundër Bolonjës, në Kupën e Italisë dhe anësori brazilian i lëshon një mesazh të qartë trajnerit Alegri, përpara Superkupës me Milanin: "Këtë vit e kam nisur me marshin e pestë, sepse jam stërvitur shumë fort edhe gjatë pauzës. Kam bërë disa gabime në këtë sezon, por jam gati të shpaguaj për gjithçka negative mund të më ketë ndodhur. Unë titullar me Milanin? Alegri më përgëzoi për paraqitjen, nëse do jam gati të luaj nga minuta e parë".

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.