NGO E QUAN VETEN HAJDUT NATE

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE -

Majkëll Ngo po e kalon ditën e pushimit me videolojër­a, duke mundur Noizin në “Play Station”. Më vonë, anglezi ka postuar një foto i mbuluar në çdo cep të fytyrës dhe me diçiturën: “Koronaviru­si më bën të dukem si një hajdut nate”.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.