SHPRESA E SHKODRANËV­E

Panorama Sport (Albania) - - KATEGORIA SUPERIORE SPORT -

Dy ndeshjet e fundit Vllaznia ia ka dalë që të marrë katër pikë. Mundën kampionët e Shqipërisë 1-0 në Shkodër dhe barazuan me Kukësin. Dy rezultate pozitive që sjellin qetësi te Vllaznia, ndonëse skuadra akoma nuk ka mundur që të shkojë më shumë se vendi i tetë. Nëse vazhdon me këtë ritëm atëherë ekipi ka shanse që të jetë edhe në Europë, sepse vendi i tretë është vetëm gjashtë pikë larg.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.