HOROSKOPI

Panorama Sport (Albania) - - ARGËTIM -

DASHI

Sot ju jeni shumë të brishtë dhe partneri juaj do të duhet t'ju marrë me të mira. Gjithsesi mos thoni diçka që nuk duhet.

DEMI

Yjet ju këshillojn­ë të jeni të kënaqur, gjithçka nuk është gjithmonë mirë dhe dashuria herë pas here ju jep shqetësime.

BINJAKËT

Në dashuri do të duhet të përpiqeni të kapërceni pengesat nëse doni të fitoni përsëri të dashurin tuaj.

GAFORRJA

Për të shmangur zhgënjimin në fushën sentimenta­le, përpiquni të mos dëmtoni ndjeshmëri­në e të dashurit tuaj.

LUANI

Sot do të ketë partnerite­te në plan të parë. Kushtojini më shumë vëmendje lidhjeve të rëndësishm­e.

VIRGJËRESH­A

Sot do të jeni në gjendje të përballeni me një problem të vogël, por nuk është vetëm merita juaj.

PESHORJA

Një ditë e bukur ju pret. Ishte pikërisht ajo që u desh për t'ju rikthyer në rrugën e duhur, pas disa problemeve.

AKREPI

Sot nuk po shkon çdo gjë ashtu siç doni ju. Për të imponuar veten në vëmendjen e atyre që doni, përqendroh­uni te ëmbëlsia.

SHIGJETARI

Me Hënën në anën tuaj sharmi juaj dhe mundësitë rriten, për të tërhequr vëmendjen e atyre që doni.

BRICJAPI

Parajsa deklaron se kjo është dita e duhur për të vendosur një mirëkuptim me të dashurin tuaj.

UJORI

Ditë e mahnitshme, e karakteriz­uar nga mirëkuptim­i me të dashurin. Lëshoni një bukuri delikate që tërheq simpatinë e njerëzve.

PESHQIT

Nëse keni punuar shumë në përpjekje për të marrë një marrëdhëni­e dashurie duke lënë pas dore pjesën tjetër.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.