"Hysaj te Roma? Një... budallallë­k"

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

Së fundmi është bërë fakt që Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, edhe prej faktit që agjenti i tij ka njoftuar klubin se nuk kanë ndërmend që të rinovojnë kontratën. Mes të tjerash, është folur shpesh për një mundësi që shqiptari të transferoh­et në kryeqytet te Roma. "Me çfarë ka ndodhur së fundmi, është e vështirë të flitet për futboll. Hysaj te Roma? Është një... budallallë­k", ka deklaruar Mario Xhiufredi, agjenti i mbrojtësit të Kombëtares dhe Napolit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.