Trofe

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

ka fituar Masimo Morati gjatë 25 viteve si presidenti i Interit (19952013: 5 tituj, 4 Kupa Italie, 4 Superkupa italiane, 1 Kupë UEFA, 1 Ligë Kampionesh dhe 1 Botëror për Klube.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.