Bernardesk­i tani i futet... repit

Panorama Sport (Albania) - - ITALI SPORT -

Federiko Bernardesk­i "pushton" Amerikën. Sulmuesi i Juventusit i cili është i apasionuar pas muzikës rrok, i është bashkuar kompanisë së menaxhimit të producenti­t dhe repistit amerikan Xhei Z-i "Roc Nation", i cili kuron të drejtën e imazhit edhe të shumë futbollist­ëve të njohur përveç listës së gjatë të artistëve, mes tyre edhe Kevin De Bryjnes, Romelu Lukakut, Aleks Vitselit.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.