100 PËR QIND

Panorama Sport (Albania) - - FUTBOLL -

të minutave ka zhvilluar në kampionat, Thomas nuk ka humbur asnjë ndeshje dhe asnjë minutë këtë edicion me skuadrën bardhekalt­ër, e cila është 1 pikë larg Juves kryesuese.

Newspapers in Albanian

Newspapers from Albania

© PressReader. All rights reserved.